Вхід /

+38 096 311 40 62

358flowers@gmail.com

Творіть - усе інше зробимо ми! Ми доставимо квіти в будь-яку точку України та Європи!

Flower Base

Гуртовий Інтернет-магазин екзотичних квітів. Вибір з понад 15 000 позицій провідних світових постачальників. Гарантія якості від аукціону Flora Holland. Доставка в будь-яку точку України та Європи.

Отримати доступ

Безкоштовна підтримка і консультація

Ми надаємо безкоштовну підтримку і консультацію при формуванні замовлення.

Доставка

Виберіть СВОЇ квіти з понад 15 000 позицій, а ми візьмемо на себе турботи по їх доставці в будь-яку точку України та Європи.

Гарантія якості

За рахунок ретельного підбору наших постачальників, Ви завжди гарантовано отримуєте товар найкращої якості.

Реєстрація

Отримайте доступ до одного з найбільших каталогів квітів у світі

Умови роботи

Інтернет-магазин

 • Ціни в інтернет-магазині вказані БЕЗ вартості транспортування і розмитнення.
 • Всі замовлення, які ви робите через інтернет-магазин є ОСТАТОЧНИМИ і зміні або відміні не підлягають.
 • У разі виникнення питань по роботі з інтернет-магазином, звертайтесь за телефоном гарячої лінії. Ми будемо раді проконсультувати Вас.
 • У разі втрати вхідних даних до інтернет-магазину, зв'яжіться з нами за телефоном гарячої лінії. Ми будемо раді допомогти Вам.
1

Прийом замовлень

 • Замовлення на наступний тиждень приймаються цілодобово з вівторка (9:00) по четвер (11:00).
 • Дата відвантаження, яку ви обираєте при замовленні в інтернет магазині - ЧЕТВЕР. В цей день квіти виїжджають в Україну.
 • Кілька разів на рік дата відвантаження змінюється через державні свята в Голландії або Україні. Про це ми повідомляємо додатково.
 • Термінові замовлення приймаються по телефону. Замовити таким чином можна тільки наявний на складі товар.
2

Оплата

 • Оплата здійснюється в безготівковій та готівковій формі в національній валюті України.
 • Готівкова форма оплати можлива тільки в регіонах, в які ми доставляємо квіти автомобільним транспортом.
 • У випадку транспортування службами перевезень або поштовими сервісами форма розрахунку - передоплата. 
3

Транспортування / Вартість транспортування

 • Вартість транспортування та розмитнення розраховується окремо та оплачується при отриманні товару. Вартість залежить від розміру коробки в яку запаковані квіти.
 • Транспортування ЗАВЖДИ відбувається зі збереженням необхідних технологічних умов для зберігання квітів протягом всього їх шляху до Вас.
 • В залежності від обсягу замовлення, ми використовуємо найбільш економічно вигідний для Вас спосіб транспортування.
4

Рекламація

 • Рекламація приймається тільки в день отримання Вами квітів.
 • Для розміщення претензії потрібно надіслати чіткі фото всього обсягу неліквідного товару.
 • Під рекламацію підпадає товар якості ААА (супер екстра), АА (екстра), А1 (стандарт). На товар якості А2 (нестандарт) і В1 (нестандарт) рекламація не поширюється.
5

Для нас важливо

Як ?

Надійність.


Наша ціль - бути надійним партнером в сфері постачання квітів. Надійність в контексті нашої роботи - це не просто слово. За цим словом стоять десятки процесів і людей, злагодженість і надійна робота яких дозволяють нам забезпечити надійне і безперебійне постачання.

Як ?

Зручність


Діяльність, якою ми займаємось є сервісом. Хороший, зручний сервіс не помічається, але водночас робить життя більш комфортним. Саме такий сервіс ми будуємо. Ви замовляєте квіти і вони з’являються біля порогу Вашого дому, складу або магазину.

Перед тим як розпочати займатися гуртовим постачанням квітів ми багато років пропрацювали у сфері флористики, тому розуміємо як важливо отримати якісні квіти саме тоді, коли вони потрібні.

Як ?

Індивідуальний підхід


Світ і люди не є ідеальними, тому навіть в ідеальній системі часом можуть виникати збої. Іноді - це наш промах, іноді збій виникає з незалежних від нас причин, адже перед тим, як потрапити до Вас, квіти проходять через багато процесів, надійність яких залежить від людей, які ними керують.

Тому часом можуть виникати питання. Всі питання стосовно постачання, рекламації, оплати тощо ми намагаємось вирішити максимально швидко. Індивідуальний підхід до кожного клієнта є одним з принципів нашої роботи.

Як ?

Технологічність


Квіти - це живий і дуже вибагливий товар. Порушення технологічності будь-якої з ланок ланцюжка вирощування - зберігання - транспортування‚ може призвести до псування, значного зменшення терміну життя квітів або зміни їх зовнішнього вигляду.

Ми гарантуємо дотримання необхідних умов зберігання і транспортування різних видів квітів з урахуванням диференціації вимог до збереження наприклад цимбідіума та троянди.

Надійність.
Зручність
Індивідуальний підхід
Технологічність

Наші замовники

Каталог робіт клієнтів 358

В цьому каталозі, який ми створюємо щомісяця, ми презентуємо роботи наших клієнтів. Це ще одна можливість для Вас показати себе та побачити інших.

Зв'яжіться з нами

Контакти

Телефон : +38 096 311 40 62
E-mail : 358flowers@gmail.com
Адреса: м. Львів

Форма звязку :

Ми в Instagram: